Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego
A+ A- kontrast

Wyniki Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

W czwartek 12 stycznia o godz. 10.00 osiemdziesięciu dziewięciu gimnazjalistów z całego województwa przystąpiło w trzech miastach regionu – Bydgoszczy, Toruniu i Włocławku do drugiego etapu Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla uczniów gimnazjum.

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do III etapu Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym:

  1. Tomasz Szpiek – Gimnazjum nr 3 we Włocławku – 16 punktów
  2. Magdalena Januszewska – Zespół Szkół nr 1 w Rypinie – 17 punktów
  3. Oliwia Stasińska – Zespół Szkół w Smólniku – 16 punktów
  4. Adrian Księżak – Gimnazjum w Baruchowie – 17 punktów
  5. Lidia Kępczyńska – Zespół Szkół w Chrostkowie – 16 punktów
  6. Julia Kuligowska – Gimnazjum w Kowalkach – 17 punktów
  7. Marcelina Aleksandra Gorczyńska – Gimnazjum w Kowalkach - 17 punktów
  8. Łukasz Przysiewkowski – Gimnazjum nr 2 w Szubinie – 19 punktów
  9. Dawid Sowiński – Gimnazjum nr 16 w Bydgoszczy – 17 punktów
  10. Kamila Kaczmarkiewicz – Gimnazjum w Dobrzejewicach – 18 punktów
  11. Nikola Buller - Gimnazjum w Dobrzejewicach – 17 punktów
  12. Zuzanna Jankierska - Gimnazjum w Dobrzejewicach – 16 punktów
  13. Mikołaj Mareczko - Gimnazjum w Dobrzejewicach – 16 punktów
  14. Agata Podgórska - Gimnazjum w Dobrzejewicach – 16 punktów
  15. Aleksandra Małgorzata Wieczorek – Gimnazjum w Dobrzejewicach – 18 punktów
  16. Dominika Wielewiecka - Gimnazjum w Dobrzejewicach – 16 punktów
  17. Patryk Mariusz Zieliński - Gimnazjum w Dobrzejewicach – 17 punktów
  18. Adam Robert Nowek – Gimnazjum nr 12 w Grudziądzu – 16 punktów
  19. Ewa Halina Orzeszyna - Gimnazjum nr 12 w Grudziądzu – 18 punktów
  20. Damian Maza – Gimnazjum nr 1 w Gniewkowie – 18 punktów
  21. Aleksandra Kamińska – Gimnazjum nr 1 w Obrowie – 19 punktów
  22. Nikola Sajnóg – Gimnazjum nr 1 w Obrowie – 17 punktów
  23. Witold Wojciech Józefczak – Gimnazjum nr 1 w Obrowie – 17 punktów
  24. Natalia Słupczewska - Gimnazjum nr 1 w Obrowie – 16 punktów

Finał konkursu odbędzie się 9 marca 2017 roku o godz. 10:00 w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, Plac Teatralny 2, sala nr 215 (sala sesyjna), I piętro.

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Konkursu jego trzeci etap składa się z części pisemnej i ustnej. W finale, w części ustnej, bierze udział 10 laureatów Konkursu, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów na etapie wojewódzkim. Laureatem Konkursu zostaje uczeń, który w części pisemnej uzyskał co najmniej 90% punktów możliwych do uzyskania na etapie wojewódzkim lub 15 uczestników z najlepszym wynikiem w przypadku, gdy próg 90% punktów uzyska mniej niż 15 uczestników etapu wojewódzkiego. Suma punktów z testu oraz ocen jurorów z części ustnej pozwoli wyłonić trzech zwycięzców.

Wkrótce na naszej stronie zamieszczone zostaną zagadnienia obejmujące część ustną finału konkursu.

 

Kancelaria Sejmiku

13 stycznia 2017 r.

<październik 2020>
powtśrczptsond
Wczoraj | Dziś | Jutro
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Ilość wyświetleń: 4896015
Data: 2020-10-25